Alver Kivi

Duubel jäi võõrsil alla Tõrvale

< 1 minuti lugemine

Võõrsil hästi mängu alustanud  FC Kuressaare II loovutas teisel poolajal initsiatiivi Tõrva JK-le ja lõpuvileks pidi tunnistama 1:3 kaotust.

Valgas Kungla kunstmurustaadionil mängitud kohtumist alustasid saarlased isukalt, hea tuju ja tahtmisega ning poolaeg võideti Reiko Mäeorgi väravast 1:0 ja korra tabas Kristo Kallas ka võõrustajate väravaposti. Teine poolaeg  kuulus aga kindlalt võõrustajatele ja nad lõid saarlaste väravasse kolm vastuseta palli.

“Mäng algas väga hästi ja vastasel oli päris raske,” rääkis treener Roland Kütt. “Aga tegelikult kaotasime mängu vaheajal riietusruumis, sest kõigile tundus, et tuleb kerge võit. Hea algus uinutas ja saime kolm väravat sisse,” tunnistas treener saadud valusat õppetundi.

Tõrva vastu mängisid: Roland Kütt, Karl Sirel, Miikael Tuus, Jaanis Kannik, Ott Pukk, Eerik Poopuu, Reiko Mäeorg, Kristo Kallas, Iiv Aavik, Ken Kirs ja Stiiven Sirgo.

Järgmisel pühapäeval, 7. mail võõrustatakse koduväljakul liiga uustulnukat FC Otepää meeskonda.