Duubel jäi kodus alla Tuleviku U21 võistkonnale

Kaks erinevat poolaega mänginud FC Kuressaare II pidi koduväljakul tunnistama Viljandi JK Tulevik U21 3:1 paremust.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumise esimesel poolajal olid domineerivamaks pooleks külalised, kes lõid ka kaks väravat. Oma võimalused olid ka väljakuperemeestel, kuid eesmärgile ei jõutud.

Teisel poolajal oli ründavamaks pooleks saarlased ja kolm korda tabati ka väravaposte. Kui keskkaitsja Miikael Tuus sai punase kaardi tundus, et mängu tulemus on selge. Siiski jätkati ründamist ja Stiiven Sirgol õnnestus karistusalas üle kolm kaitsjat ning väravavaht üle mängida ja lüüa seisuks 1:2. Mängu päästmiseks võeti veel riske ning kaitses jäi hõredamaks ja mulgid lõid lõpuks 3:1.

“Me ei pressinud esimesel poolajal korralikult,” rääkis treener Roland Kütt. “Kehva surve pealt tulid ka väravad. Mängu kvaliteet oli väga hea, mängupildiga võib rahul olla, aga seisuga mitte.”

Mängisid: Tanel Noot, Jaanis Kannik, Mario Pruul, Reivo Vinter, Mark-Kristjan Pitk, Sander Seeman, Reiko Mäeorg, Eerik Poopuu, Märten Opp, Alari Saar, Kristo Kallas. Vahetusmängijad: Miikael Tuus, Ken Kirs, Iiv Aavik, Stiiven Sirgo.

Järgmises voorus mängitakse reedel, 26. mail võõrsil Pärnu JK Vaprus II-ga.