Duubel andis Rummu vastu kaks korda edu käest

< 1 minuti lugemine

Keila kunstmuruväljakul asus FC Kuressaare II Rummu Dünamo vastu kaks korda juhtima, kuid andis edu käest ja sai 3:3 viigi eest tabelisse 1 punkti.

Duubel alustas hästi, kui võitis Mario Sterni ja Rummu meeste omaväravast poolaja 2:0. Teisel poolajal, aga lasti väljakuperemeestel seis viigistada. „Mäng oli meie käes, aga tegime ise valed otsused, oleks pidanud tempo maha suruma ja edu hoidma,“ rääkis treener Sander Viira, kelle sõnul tundus meestele, et 2:0 peal on mäng tehtud.

Pärast eduseisu mahamängimist võeti jalad taas kõhu alt välja ja 87. minutil lõi Ott Torn 3:2. Paraku lasti vahepeal vähemusse jäänud Dünamol standardolukorrast viigistada.

„Väga kehv tulemus,“ tõdes Sander Viira, lisades, et tahet ja mõistmist on väljakul vähe.

Mängisid: Tanel Noot, Reivo Vinter, Aleks Lesk, Miikael Tuus, Aivar Jäns, Ott Torn, Eerik Poopuu, Karl Johan Kastein, Mario Stern, Iiv Aavik, Stiiven Sirgo ja Karl Arge.