Duubel alistas Priit Reiska juhtimisel Pärnu JK Vapruse II

Pärnu kunstmurustaadionil mängitud kohtumises viis FC Kuressaare duubli kaptenina kohaliku JK Vaprus II vastu väljakule 47-aastane Kure legend Priit Reiska ja meeskond naaseb 3:0 võiduga.

“Reiska pakkus positiivse üllatuse,” tunnistas treener Sander Viira. “Kuigi lõpus oli ta võib-olla juba pisut väsinud, kuid oma äärel hoidis ta kaitses asjad vajalikul tasemel korras ja erilist ohtu pärnakad meile sealt ei tekitanud.”

Viira sõnul on ta tegelikult rahul kogu meeskonna esitusega, sest püstitatud mänguplaanist peeti täpselt kinni. “Me lasime vastasel domineerida, kuid vastasime ise vasturünnakutega,” rääkis ta.

Esimesel poolajal viisid Glen Põld ja Mario Stern Kuressaare 2:0 juhtima. Teisel poolajal tuli Eerik Poopuu asemel mängu Pelle Pohlak ja meestel läks selle muudatusega natuke harjumiseks aega, õnneks suudeti võõrustajate survele vastu pidada ja Mario Stern lõi lõppseisuks 3:0.

Algkoosseis Pärnu vastu: Enri Nurmik, Mark Kristjan Pitk, Reivo Vinter, Eerik Poopuu, Priit Reiska, Sander Seeman, Reiko Mäeorg, Iiv Aavik, Glen Põld, Mario Stern ja Stiiven Sirgo. Vahetusest sekkusid Pelle Pohlak ja Sander Viira.