Danel Tiirats: lihtsalt abiks olemine mind ei rahulda

Autor: Alver, 8 juuni, 2018

Veel mõned aastad tagasi jalgpallist eemal olnud Danel Tiirats on asunud taas usinalt treenima, ta on mänginud teises liigas FC Kuressaare II eest ja tegi nüüd Nõmme Kalju FC vastu oma Premium liiga debüüdi.

“On veidi imelik, kuna alles detsembris sai jalkasse naastud pärast kolme aastast pausi ja juba varem panin endale eesmärgid paika, et enne esinduse eest mängida ei soovi, kui olen ühe terve hooaja duublis mänginud,” rääkis Danel Tiirats, lisades, et peamiselt uuesti jalgpalliga harjumiseks.

“Kuid kutse tuli, kuna meeskonnal oli koondise tõttu palju puudujaid. Vaimselt oli raske väljakule minna, sest paar vigastust veel kummitab, aga arvasin, et saan hakkama. Väljakul olles oli nagu iga teine mäng, sest teadsin mida oodata, teha tuli palju musta tööd.”

Danel Tiirats ütles, et kuigi ta oli väljakul ainult 25 minutit, andsid need aastad tunda, mil teised trenni tegid ja tema istus. “Kindlasti loodan veel mängu saada ja loodetavasti siis, kui järgmine kutse tuleb olen paremas vormis, et meeskonda rohkem aidata,” märkis Danel Tiirats.

“Kui naasesin sai minu peaeesmärgiks jõuda lõpuks Kure esinduse pearivistusse. Ja olla mängus lihtsalt abiks ei anna veel sama rahuldust. Peab tööd jätkama!”