jalgpall.ee

Eesti neiud said Austrialt suure kaotuse

Eesti neidude U17 koondis kaotas Slovakkias toimuval EM-valikturniiril Austriale 0:12.
Avamängus Soome vastu 1:5 kaotust tunnistanud Eestil ei läinud kergemalt ka täna, kui Austria läks kohtumist juhtima juba viiendal minutil ja lõi esimesel poolajal kokku kuus väravat. Teisel kolmveerandtunnil Austria noortekoondise hoog ei raugenud ning Eesti võrku löödi taas kuus palli. Väravavaht Victoria Vihman mängis terve kohtumise, Kristina Teern sekkus teiseks poolajaks.
„Kindlasti näitas see mäng, et meie füüsiline ettevalmistus ei olnud piisavalt hea. Vastased olid kiiremad ja neil olid ohtlikud pallita avanemised, millele me ei jõudnud piisavalt hästi reageerida. Samal ajal olid nad meie kasti läheduses palliga väga otsustavad. Oma võimalused realiseerisid nad paremini kui näiteks soomlased esimeses kohtumises. Tundus, et osadel meie mängijatel ei olnud täna jalgades värskust, et teatud olukordades piisavalt hästi tegutseda. Üldiselt läksime kaitsefaasis täna alt ja mängijate üleandmisega oli raskusi. Me ei suutnud ajastada pressingumomenti ja jäime olukordadesse hiljaks,” võttis tasemevahe kokku koondise peatreener Kaidi Jekimova jalgpall.ee vahendusel.
Eesti peab viimase valikturniiri kohtumise laupäeval, 26. oktoobril Slovakkia vastu.