Arli Saar jäi Tartus võistkonna mänguga rahule

Autor: Alver, 8 aprill, 2013

Nädalavahetusel Tartus Hillar Otto Memorial/Santos Cupil osalenud FC Kuressaare 2001. aastal sündinud poisid rõõmustasid oma hea ja südi mänguga treener Arli Saart.

“Jäime küll viimaseks, kuid tunded on kahepidised, sest poiste poolt näidatud mängupilt oli lootusrikas ja nägime, et suudame kõigiga vajalikul tasemel mängida,“ rääkis Arli saar.

Alagrupis viigistas FC Kuressaare Valgevene klubiga Stolino 0:0, kuid kaotati turniiri hilisemale võitjale Metta Rigale 0:3 ja Santos I-le 0:1. „Riia vastu oli ainuke mäng, kus vastased olid meie vastu ülekaalus ja meil suuri võimalusi positiivsele tulemusele ei olnud. Santose vastu jäi meil õnnest puudu, sest poisid ei suutnud oma võimalusi realiseerida, nemad lõid aga lõpus ära,“ märkis Saar.

Seejärel kohtuti veel Valgevene klubiga Sdjusor Baranovits, kellele kaotati 0:2. Arli Saare sõnul luges kohtunik valgevenelaste kasuks olematu värava, mis meie poiste tuju selles mängus korralikult ära rikkus. Venemaa klubiga Ygo-Zapad tehti 0:0 viik, kuid penaltiseerias tunnistati vastaste 3:1 paremust.

Kohamängus oli saarlaste vastaseks Tartu Santos II. Mängu normaalaeg lõppes 1:1, FC Kuressaare kasuks lõi värava Mattias Rihvk. Taas jäädi aga alla penaltiseerias, 1:3.

„Turniiri tulemus oleks võinud siiski parem olla, aga vastased olid pisiasjades meist paremad. Võimetelt oleks me pidanud mõned kohad kõrgemal olema. Ainult lätlased olid meist üle, kõigi teistega mängisime täiesti võrdselt,“ võttis Arli Saar turniiri kokku.

Võistkonnas mängisid Marcus Põder, Endry Metsmaa, Raul Mets, Jaanis Kannik, Andero Miil, Rait Õisnurm, Martin Sepp, Märten Salong, Mattias Rihvk, Paul Antsaar, Andres Kask, Markus Armus ja Henry Noah Mägi.

Poisid transportis turniirile:

ranna reisid

Kõik turniiri tulemused leiab  siit