Maarduga võideldi lõpuvileni. Aitäh Martti!!! (vaata mäng täispikkuses järgi)

Autor: Alver, 29 oktoober, 2017

Meeskond võitles hooaja viimases kodumängus ja oma legendi Martti Puki viimases mängus Premium liigasse pürgiva Maardu Linnameeskonnaga kui võrdne võrdsega, kuid pidi ikkagi tunnistama vastase 1:0 paremust.
Sellele vaatamata – aitäh Martti!

“Tegime täna liiga ühe tugevama võistkonna vastu oli väga korraliku mängu,” tõdes esimesel poolajal väljakul olnud ja teisel meeskonda pingilt juhendanud Martti Pukk. “Võimalused olid ka meil ja mängisime nii nagu meeskond peab mängima. Natuke jäi paaris olukorras õnnest ja keskendumisest puudu.”

Külalised jõudsid eesmärgile 88. minutil, kui teenitud karistuslöök mängiti kiirelt lahti ja Roland Kütiga silmitsi sattunud Rain Aasmäe lõi 1:0. “Maardu kasutas ühe momendi, kus me ei olnud kõige paremini keskendunud, kahjuks ära, aga seepärast nad ka tabelitipus on,” tõdes Martti Pukk.

Saarlased proovisid veel lisaminutitel viigipunkti ja nii suundus teenitud nurkalöökide ajaks ka Roland Kütt vastaste värava ette, aga õigepea kõlanud lõpuvile tähendas, et Maardu Linnameeskond jäi käesoleval hooajal ainsaks võistkonnaks, kellelt ei õnnestunud tabelisse ühtegi punkti saada.

Samas oli kohtumine viimane Martti Pukile ja mees tõmbas sellega oma jalgpallurikarjäärile joone alla. “Proovisin hoida emotsiooni nii, et ei mõtle viimasele mängule, aga enne avavilet tuli ikka selline tunne sisse, et see on minu viimane ametlik mäng sellel murul. Õnneks andis see mulle jõudu ja ma ei tundnud kordagi, et nagu oleksin olnud kaks aastat eemal,” lausus FC Kuressaare eest 303 liigamängu mänginud ja 72 väravat löönud ründaja.

“Tänan kõiki meeskonnakaaslasi, kellega olen koos mänginud, kõiki treenereid ja kõiki klubi inimesi, kõiki saarlasi ja fänne, kes on mind siin omaks võtnud. Ma ei kahetse neist 13 aastast FC Kuressaares ühtegi hetke. On olnud ilusaid hetki aga ka raskeid momente, kuid me oleme koos need kõik läbi elanud. Üks periood minu elus ja jalgpallurikarjääris on nüüd lõppenud.”

Meeskonnal seisab veel ees esiliigas üks kohtumine, kui järgmisel pühapäeval sõidetakse Rakverre külla kohalikule JK Tarvasele. Kohtumine algab kell 13.00 ja mängupaik selgub hiljemalt reedeks.

Kure vs Maardu 1.poolaeg täispikkuses (Martti lahkumine alates 38.16)

Kure vs Maardu 2.poolaeg täispikkuses (Väravamoment alates 41.44)

Esiliiga 35. voor
Pühapäev, 29.10.2017 kell 13:00 Kuressaare linnastaadion

Mänguolud: +6, pilves vihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajad: 40

FC Kuressaare – Maardu Linnameeskond 0:1 (0:1)
Väravad: 88. Rain Aasmäe
Hoiatused: 44. Mario Pruul, 45.+1 Mario Stern – 84. Vadim Šabalai

FC Kuressaare: Roland Kütt, Urmas Rajaver (89. Karl Sirel), Sander Viira, Mario Pruul, Pelle Pohlak, Sander Seeman, Karmo Paju (74. Margus Rajaver), Elari Valmas (82. Tõnis Koppel), Sander Laht, Martti Pukk (39. Maarek Suursaar), Mario Stern (46. Eerik Poopuu).
Vahetusmängijad: Margus Rajaver, Karl Sirel, Maarek Suursaar, Eerik Poopuu, Tõnis Koppel, Reivo Vinter.

Maardu Linnameeskond: Ilja Kassjantšuk, Anton Aristov, Klimentii Boldyrev, Deniss Malov, Yaroslav Dmitriev, Šahrijar Abdullajev (71. Rain Aasmäe), Ilja Zelentsov, Vladislav Ogorodnik, Vadim Šalabai (86. Danil Lebedev), Deniss Suvorikov, Vitali Gussev.
Vahetusmängijad: Denis Kotov, Artjom Jakovlev, Danil Lebedev, Rain Aasmäe.

Kohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Sander Jürjens